Індикатори біорізноманіття для національних потреб
Агробіорізноманіття, Україна

Мінливість поверхні агросфери України (детальніше - pdf 0,7 Мб)

Цей сайт є інформаційним джерелом для учасників проекту з розробки індикаторів агро-біорізноманіття для України. Цей проект фінансується ЮНЕП-ГЕФ (UNEP-GEF), урядами та національними партнерами, а також дякуючи внесками від UK-DEFRA, UK-DFID, ЮНЕП (UNEP), Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів (DMFA), Швейцарської агенції з питань довкілля, лісів та ландшафтів (SAEFL). Технічна підтримка надається Світовим центром моніторингу збереження природи (UNEP-WCMC), Кембридж, Велика Британія, та Національним інститутом з питань охорони здоров'я та довкілля (RIVM), Бильтховен, Королівство Нідерланди.

Останні новини та події

Квітень 2006 -- Вийшла з друку друга книга "Агробіорізноманіття України: теорія, методологія, індикатори, приклади

Вересень 2005 -- На початку нового навчального року Національний аграрний університет видав новий підручник українською мовою "Ґрунтознавство з основами геології". Видання стало можливим за фінансової підтримки у тому числі Проекту UNEP-GEF "Індикатори біорізноманіття для національних потреб" (BINU), а також ТОВ "Сад"

2005/06/22 -- УЦМЗР бере участь у громадських обговореннях проекту 3-ї Національної доповіді щодо збереження біологічного різноманіття в Україні (НД-3), пропонуючи активніше використовувати індикаторно-індексний підхід до звітування. В якості прикладів використано в т.ч. напрацювання проекту UNEP-GEF BINU, матеріали відповідної Пошукової системи індикаторів

2005/06/01 -- Дні завершення Проекту UNEP-GEF BINU та Інтерактивна конференція з питань індикаторів та індикації агробіорізноманіття

Травень 2005 -- ДО ДНЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ, 2005. Виходить із друку книга, підтримана Проектом UNEP-GEF BINU в Україні, матеріали для якої розглядались під час 3-го (відкритого) засідання Робочої групи Проекту в грудні 2004 року, і були предметом обговорення в 2003-2004 рр. на чисельних робочих зустрічах і під час поточного звітування, а також на Національній робочій нараді (Київ, 2004) та Міжнародній робочій зустрічі країн-учасниць Проекту (Ялта, 2004)

Архів новин та подій

За більш детальною інформацією звертайтеся:

, Менеджер проекту
"Індикатори біорізноманіття національних потреб"
Український центр менеджменту землі та ресурсів
Чоколівський бульвар, 13
03186 Київ, Україна
Тел.: (+380-44) 230-2266
Факс: (+380-44) 230-2267


[ Last updated : 23-May-2006 19:08 ]

Екорегіони України
Екорегіони та види-індикатори

Головна сторінка проекту

Історія проекту

Семінари, круглі столи, зустрічі

Матеріали за проектом

Подорожі

Публікації

Пошукова система індикаторів

Prev Home Next
en ua ru