Дні завершення Проекту UNEP-GEF BINU та Інтерактивна конференція з питань індикаторів та індикації агробіорізноманіття.


1-30 червня 2005 року на веб-сторінці Проекту UNEP-GEF BINU, а також в УЦМЗР (Київ) в режимі відкритих дверей та телефонних співбесід, проходитимуть Дні завершення Проекту UNEP-GEF BINU та Інтерактивна конференція з питань індикаторів та індикації агробіорізноманіття.

22 червня 2005 року в УЦМЗР також відбудуться відкриті слухання для студентів Київського національного університету ім.Тараса Шевченка про використання індикативного підходу для агроекологічних цілей. Запрошуємо представників бенефіціара та реципієнтів Проекту, членів Робочої групи Проекту, зацікавлених спеціалістів, представників неурядових організацій до участі у конференції, дискусіях, слуханнях та обмінах інформацією. Відвідувачам буде продемонстровано повну геоінформаційну систему з індикації та індикаторів агробіорізноманіття.

В дні інтерактивної конференції УЦМЗР забезпечуватиме користувачів Проекту екземплярами нової книги «Агробіорізноманіття України: теорія, методологія, індикатори, приклади» (див. нашу веб-сторінку). Наприкінці червня ц.р. зацікавлені віддалені користувачі зможуть замовити та отримати електронну версію цієї книги та інші матеріали Проекту на CD.

Для контактів:
Юлія Апєтова, т. (044) 2302266, y.apetova@ulrmc.org.ua


[ Last updated : 08-Jun-2005 10:18 ]

Екорегіони України
Екорегіони та види-індикатори

Головна сторінка проекту

Історія проекту

Семінари, круглі столи, зустрічі

Матеріали за проектом

Подорожі

Публікації

Пошукова система індикаторів

Prev Home Next
en ua ru