Індикатори біорізноманіття для національних потреб
Агробіорізноманіття, Україна

Новини та події (Архів)

2005/02/10 -- представник УЦМЗР та менеджер проекту BINU в Україні, к.б.н. В.Придатко, взяв участь у слуханнях та презентації результатів Проекту BINU під час 10-ї сесії Допоміжного органу з питань науки, техніки та технологій (SBSTTA) Конвенції про біологічне різноманіття, Бангкок, Таїланд.

2004/12/17 -- УЦМЗР провів Третє (відкрите) засідання Робочої групи Проекту UNEP-WCMC "Індикатори біорізноманіття для національних потреб (BINU)". Головною метою зустрічі було інформування членів Робочої групи про завершальні результати роботи за Проектом в травні-грудні 2004 року, обговорення і погодження цих результатів, зокрема, щодо: а) пакету описів найважливіших індикаторів агробіорізноманіття та про результати створення і функціонування відповідної веб-сторінки; б) матеріалів для Національного звіту про стан агробіорізноманіття в Україні; в) результатыв обробки даних дистанційного зондування Землі та створення і використання ГІС. Членами Робочої групи погоджено ідею розпочати укладання монографії із попередньою назвою "Індикатори біорізноманіття для національних потреб: теорія, методологія, приклади".

2004/11/30 -- представники УЦМЗР – к.б.н. Василь Придатко і Оксана Волоско-Демків – взяли участь у 3-денній Міжнародній робочій нараді “Біорізноманіття і бідність: осмислення і взаємозалежність”, яка пройшла 24-26 листопада 2004 р. в Кіто, Еквадор, за сприяння Ecociencia, партнера Проекту BINU.

2004/11/01 -- УЦМЗР розробив Пошукову систему щодо індикаторів  (Агробіорізноманіття)

2004/09/21 -- Проект BINU використовує досвід USDA із розвитку зв'язків із фермерами у питаннях невиснажливого природокористування

2004/07/21 -- УЦМЗР на запрошення разом із іншими неурядовими організаціями взяв участь у Робочій нараді з питань довкілля, що була організована офісом сільського господарства, якості довкілля та продуктів харчування Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

2004/06/18 -- УЦМЗР разом із UNEP-WCMC та RIVM організував і провів Міжнародну робочу зустріч представників країн-учасниць Проекту "Індикатори біорізноманіття для національних потреб" (BINU).

2004/04/27 -- УЦМЗР організував екскурсію для учасників Національної робочої наради УЦМЗР за проектом "Індикатори біорізноманіття для національних потреб (BINU)" з метою ознайомлення їх із прикладами ведення сільського господарства на прикладі Київської області.

2004/04/26 -- УЦМЗР організував Національне засідання за проектом "Індикатори біорізноманіття для національних потреб (BINU)" з метою оцінки результатів впровадження проекту.

2004/04/23 -- УЦМЗР організував та брав участь у засіданні круглого столу на тему "Використання дистанційного зондування та ГІС у сільському господарстві".

2004/03/16 -- Відбулося засідання консультаційної науково-технічної ради (КНТР) УЦМЗР.

2004/02/26 -- УЦМЗР провів друге засідання робочої групи Проекту UNEP-WCMC "Індикатори біорізноманіття для національних потреб (BINU)".

2004/02/13 -- Представник УЦМЗР, Д-р Василь Придатко, брав участь в семінарах та зустрічах, організованих в рамках 7-го засідання Конференції Сторін Конвенції з Біорізноманіття, що проходила в Куала-Лампур, Малазія.

2003/11/14 -- Представник УЦМЗР та менеджер проекту "Індикатори біорізноманіття для національних потреб (BINU)" взяв участь у 9-тій сесії Допоміжного органу з питань науки, техніки та технологій (SBSTTA) Конвенції про біологічне різноманіття, що відбулася в Монреалі, Канада.

2003/10/23 -- Відбулося засідання консультаційної науково-технічної ради (КНТР) УЦМЗР.

2003/07/04 -- Міжнародна група експертів з біорізноманіття зібралася в офісі Світового центру моніторингу збереження природи-ЮНЕП в Кембриджі, Великобританія, для обговорення результатів за роботою по проекту "Індикатори біорізноманіття для національних потреб".

2003/05/25 -- Представники УЦМЗР взяли участь у VI Міжнародній конференції "Геоінформаційні технології в управлінні територіальним розвитком", що проходила в Ялті, Крим.

2003/03/01 -- Підписано Сервісну Угоду між УЦМЗР та Програмою організації об'єднаних націй з навколишнього природного середовища - Світовим центром моніторингу збереження природи (ЮНЕП-СЦМЗП), Кембридж, Великобританія, щодо впровадження проекту "Індикатори біорізноманіття для національних потреб" в Україні.


[ Last updated : 23-May-2006 18:51 ]

Екорегіони України
Екорегіони та види-індикатори

Головна сторінка проекту

Історія проекту

Семінари, круглі столи, зустрічі

Матеріали за проектом

Подорожі

Публікації

Пошукова система індикаторів

Prev Home Next
en ua ru